Przejdź do treści

Do rozpoznawalności na rynku jeden krok

Jaki rodzaj reklamy jest najlepszy? Nie ma dobrych i złych sposobów na reklamowanie firmy, są jednak takie, które działają lepiej w konkretnych przypadkach. Czy gadżety reklamowe Tychy to dobry sposób reklamy dla Twojej firmy?

Jak za pomocą gadżetów reklamowych dotrzeć do serc klientów?

Gadżety reklamowe stanowią skuteczną strategię promocyjną dla firm każdego rozmiaru, przyciągając uwagę klientów i zwiększając świadomość marki. Użyteczność oraz oryginalny charakter artykułów reklamowych z logo sprawiają, że są one doskonałym narzędziem marketingowym. Współcześnie firmy bardzo często wykorzystują gadżety ze swoim logo – przykładem udanej kampanii wykorzystującej gadżety reklamowe może być firma IAMS Australia.

Gadżety reklamowe Tychy – droga do zysku

W 2008 roku firma produkująca zdrową żywność dla psów przygotowała bardzo oryginalny produkt dla czworonogów – frisbee w kształcie dziesięciofuntowego ciężarka. Ze swoimi gadżetami reklamowymi przedstawiciele firmy wybrali się do parków i rozdali właścicielom bawiących się tam psów. Psy z „ciężarkami” w pyskach wyglądały na bardzo silne i zdrowe – i właśnie o to chodziło firmie. W ten sposób kampania miała podkreślać zalety korzystania z produktów IAMS Australia.

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę – przekaz firmy IAMS trafił do serc właścicieli czworonogów, w rezultacie czego firma IAMS wygenerowała nowych klientów. Dzięki swojemu oryginalnemu pomysłowi na użycie gadżetów reklamowych firma odnotowała zyski i zwiększyła rozpoznawalność.

Nie tylko Australia. Gdzie wykonać gadżety reklamowe z własnym logo?

Logo stanowi kluczowy element każdej firmy, jest jej znakiem rozpoznawczym, który ma wywołać w odbiorcy natychmiastowe skojarzenia z marką, przywołać obraz produktów i oferowanych usług. Dlatego eksponowanie własnego logo jest tak istotne w procesie zaznajamiania rynku z marką, na przykład na gadżetach reklamowych.

Reklamując swoją markę szybko można zaprzepaścić swoje starania o klientów i widoczność na rynku korzystając ze słabej jakości produktów i usług. Kluczowym zatem wyborem jest firma zajmująca się realizacją zamówień na artykuły reklamowych. Nie trzeba jednak planować wycieczki na drugą półkulę, żeby zaplanować wyjątkową kampanię z wykorzystaniem artykułów reklamowych opatrzonym logiem firmy. To, jak ważna jest dbałość o szczegóły i wykonanie gadżetów reklamowych do celów marketingowych, dobrze wie firma oferująca takie gadżety – FabriWorks Tychy.

Gadżety reklamowe Tychy

FabriWorks Tychy posiada specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jest w stanie umieścić logo na praktycznie każdej powierzchni – tekstylia, tworzywa sztuczne, metal, ceramika, drewno. Katalog produktów firmy jest obszerny, a dużym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych, cieszą się:

  • długopisy reklamowe,
  • termosy i kubki,
  • smycze firmowe,
  • odzież i czapki,
  • plecaki i torby bawełniane,
  • kubki,
  • pendrive.

To tylko najczęściej wybierane produkty, jednak warto wiedzieć, że katalog na tym się nie kończy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii i najwyższej jakości materiałów, gadżety reklamowe Tychy to produkty trwałe, estetyczne i najwyższej jakości.

Indywidualne podejście

Każdy klient indywidualny lub biznesowy to inna historia, za którą stoją wyjątkowe potrzeby. Tego nie da się zautomatyzować, dlatego firma FabriWorks Tychy, oferująca całą gamę gadżetów reklamowych, do każdego zamówienia podchodzi z indywidualną troską. Gadżety reklamowe Tychy to wysoka jakość produktów i oferowanych usług co sprawia, że każdy produkt reklamowy opuszczający progi FabriWorks, godnie reprezentuje firmę.

Nie tylko dla klientów biznesowych

Gadżety reklamowe – koszulki, kubki, plecaki i wiele innych, nie są przeznaczone jedynie dla firm. Po tego typu produkty często sięgają osoby organizujące większe imprezy, takie jak wieczory panieńskie, kawalerskie, wesela, przyjęcia pożegnalne czy baby shower. Produkt z własną grafiką jest także świetnym pomysłem na personalizowany prezent urodzinowy, na rocznicę ślubu czy jubileusz założenia firmy.

Jeśli masz swoją drużynę, z którą w tym roku planujesz udział w międzynarodowych mistrzostwach i marzysz o jednakowych koszulkach z waszym logo lub grafiką, ten produkt także nada się dla Ciebie. Niektóre metody druku nie wymagają dużych nakładów, dzięki czemu można wykonać pojedyncze sztuki produktu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zamówić tylko kilka produktów reklamowych z logo?

Oczywiście. Takie techniki jak DTF, haft cyfrowy czy grawer laserowy nie wymagają dużych nakładów i są opłacalne już od kilku sztuk.

Chcę złożyć zamówienie. Jak długo będę czekać na odpowiedź?

Ofertę złożymy Ci w ciągu 24 godzin od przesłania zapytania.

Zależy mi na najwyższej jakości, dlatego przed złożeniem zapytania chcę zobaczyć portfolio firmy. Czy jest to możliwe?

Tak, przykłady realizacji projektów wykonanych różnymi technikami można zobaczyć w zakładce „Nasze realizacje” lub na naszym Instagramie.

Czy muszę mieć gotowy projekt graficzny?

W przypadku zainteresowania którymś z naszych produktów skontaktuj się z nami i opisz swój pomysł. Pomożemy Ci dobrać właściwą metodę znakowania, odpowiednie produkty, oraz zajmiemy się projektami.