Przejdź do treści

O FabriWorks słów kilka

Firma FabriWorks powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na produkty znakowane logiem firmy. Jest to jeden z najlepszych sposobów na promocję swojej marki, a także na zbudowanie dobrego wizerunku firmy. Zaczęliśmy od projektowania graficznego – duże i małe projekty nie są nam obce, tworzymy zarówno loga w grafice wektorowej, sprawnie posługujemy się grafiką rastrową, a także jesteśmy w stanie przygotować pliki do druku, takie jak kalendarze, wizytówki, czy broszury.

Pasja do sitodruku powoli przekształciła się w główne zajęcie firmy. Od koszulek, przez bluzy, zahaczając o całą gamę gadżetów czy upominków, a kończąc na kurtkach – wszystko, co ma kawałek płaskiej powierzchni, może być przez nas wykorzystane. 

Ponadto nasze duże doświadczenie pozwala nam na znakowanie produktów nie tylko metodą sitodruku. Nie są nam obce różnorakie transfery, DTF, folie winylowe, a nawet haft. Jeśli nie masz gotowych projektów, a jedynie zamysł, nic straconego! Chętnie pomożemy Ci dobrać właściwą metodę znakowania, odpowiednie produkty, oraz zajmiemy się projektami!

info@fabriworks.pl

+48 661 484 608

Dołącz do grona Klientów!